Yazarlarımız
Tüm Yazılar

Üyelik


Kimler Sitede
Şu anda 1 konuk çevrimiçi,
Sayaç Bugün
Bugün Gelen Ziyaretçi:
24
Sayaç Bugün
Bugünkü Sayfa Gösterimi :
57
Sayaç Bugün
Dün Gelen Ziyaretçi:
48
Sayaç Bugün
Dünkü Sayfa Gösterimi:
96
Sayaç Bugün
Toplam Gelen Ziyaretçi:
1425561
Sayaç Bugün
Toplam Sayfa Gösterimi:
12551487

En Çok Okunan Yazılar
Köyümüz eşrafından Ömer Faruk EROL (Hafızlar), 20 Temmuz 2016 Çarşamba günü aramızdan ayrılmıştır.

En Yeni Yazılar


Atatürk ve Türkiye
Anasayfa
Fotoğraf ve Videolar
Künye
İletişim

Vefat ve Başsağlığı, Mehmet KELEKÇİ

Köyümüz eşrafından ve eski muhtarlarımızdan, Mehmet KELEKÇİ tedavi görmekte olduğu Bilecik Devlet Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen 15 Mayıs 2011 Pazar günü aramızdan ayrılmıştır.

Eklenme Tarihi: 15.5.2011

Köyümüz eşrafından ve  eski muhtarlarımızdan Mehmet KELEKÇİ tedavi görmekte olduğu Bilecik Devlet Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen 15 Mayıs 2011 Pazar günü  aramızdan ayrılmıştır. 

 

Cenaze bugün ikindi namazını müteakip köyümüz mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Cenab-ı Allahtan rahmet, acılı ailesine sabır diliyoruz.

 

 

 

 

 

"İnsan ne kadar ölümden korunmaya çalışsada kaçış yoktur"

Her nerede olursanız olun ölüm size yetişir, son derece sağlam kaleler içinde de bulunsanız yine kurtulamazsınız. Onlara bir iyilik erişirse "Bu, Allahtandır" derler, bir kötülüğe uğrarlarsa, "Bu, senin yüzündendir." derler. Ey Muhammed! De ki: "Hepsi Allah'tandır." Bu topluma ne oluyor ki, hiç söz anlamaya yanaşmıyorlar? (NİSA/78)

 

Şüphesiz ki, kıyamet saatinin bilgisi Allah yanındadır. Yağmuru O yağdırır, rahimlerde ne varsa (erkek veya dişi oluşunu, renk ve özelliklerini) O bilir. Hiçbir kimse yarın ne kazanacağını bilmez. Hiçbir kimse hangi yerde öleceğini de bilemez. Şüphesiz ki Allah her şeyi hakkıyla bilir, her şeyden haberdardır. (LOKMAN/34)

 

De ki: "Sizin kendisinden kaçtığınız ölüm, muhakkak sizi bulacaktır. Sonra görünmeyeni ve görüneni bilene döndürüleceksiniz. O size (bütün) yaptıklarınızı haber verecektir. (CUM'A/8)

 

De ki: "Eğer ölümden veya öldürülmekten kaçıyorsanız, kaçmak size asla fayda vermez. Vereceğini var saydığınız takdirde de ancak pek az faydalandırılırsınız." (AHZAB/16)

 

 

Mehmet Kelekçi - 2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© CopyRight By Kursunlukoyu.org 2011

Her Hakkı Saklıdır
Sitedeki İçerikler Kaynak Gösterilse Dahi İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz.

Bu site içeriğindeki tüm materyaller, video, yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, kursunlukoyu.org'un yazılı izni olmadıkça kullanılamaz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz, her ne sebeple olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

Sende Gönder! Fotoğraf ya da video eklemek için tıklayın.

Yorumlar


Sevgili Babam...

 

15 Mayıs 2011 Tarihinde ebedi istirahate kavuşan sevgili babamın cenaze töreninde bizi yalnız bırakmayan tüm aile, akraba ve dostlarımıza sonsuz şükranlarımı sunar herkese hayırlı günler dilerim. Rıdvan Kelekçi
30.05.2011 tarihinde dogican tarafından yazıldı.

Taziye

 

Değerli Büyüğümüze Allahtan rahmet kederli ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum mekanı cennet olsun.
18.05.2011 tarihinde mustafadeliorman tarafından yazıldı.

Bu içerik bugün 1 kez, toplam da 2060 kez okundu.