Yazarlarımız
Tüm Yazılar

Üyelik


Kimler Sitede
Şu anda 1 konuk çevrimiçi,
Sayaç Bugün
Bugün Gelen Ziyaretçi:
0
Sayaç Bugün
Bugünkü Sayfa Gösterimi :
0
Sayaç Bugün
Dün Gelen Ziyaretçi:
21
Sayaç Bugün
Dünkü Sayfa Gösterimi:
21
Sayaç Bugün
Toplam Gelen Ziyaretçi:
1423056
Sayaç Bugün
Toplam Sayfa Gösterimi:
12546096

En Çok Okunan Yazılar
Köyümüz sakinlerinden Rahmetli Veli DORUK'un eşi, İsmetiye,Seçkin ve Aliş DORUK'un anneleri, Habibe DORUK vefat etmiştir.

En Yeni Yazılar


Atatürk ve Türkiye
Anasayfa
Fotoğraf ve Videolar
Künye
İletişim

Vefat ve Başsağlığı - Gülay DORUK

Köyümüz eşrafından Seçkin DORUK'un eşi, Gülay DORUK tedavi görmekte olduğu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hastanesinde yapılan tüm madahalelere rağmen aramızdan ayrılmıştır.

Eklenme Tarihi: 2.6.2011

Köyümüz eşrafından Seçkin DORUK'un eşi, Gülay DORUK tedavi görmekte olduğu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hastanesinde yapılan tüm madahalelere rağmen aramızdan ayrılmıştır.

 

Cenaze yarın 03.06.2011 Cuma günü öğle namazını müteakip Bilecik'te defnedilecektir. Merhumeye Tanrıdan rahmet, acılı ailesine sabırlar diliyoruz.   

 

 

 

"İnsan ne kadar ölümden korunmaya çalışsada kaçış yoktur"

 

Şüphesiz ki, kıyamet saatinin bilgisi Allah yanındadır. Yağmuru O yağdırır, rahimlerde ne varsa (erkek veya dişi oluşunu, renk ve özelliklerini) O bilir. Hiçbir kimse yarın ne kazanacağını bilmez. Hiçbir kimse hangi yerde öleceğini de bilemez. Şüphesiz ki Allah her şeyi hakkıyla bilir, her şeyden haberdardır. (LOKMAN/34)

 

De ki: "Sizin kendisinden kaçtığınız ölüm, muhakkak sizi bulacaktır. Sonra görünmeyeni ve görüneni bilene döndürüleceksiniz. O size (bütün) yaptıklarınızı haber verecektir. (CUM'A/8)

 

De ki: "Eğer ölümden veya öldürülmekten kaçıyorsanız, kaçmak size asla fayda vermez. Vereceğini var saydığınız takdirde de ancak pek az faydalandırılırsınız." (AHZAB/16)

 

 

 

© CopyRight By Kursunlukoyu.org 2011

Her Hakkı Saklıdır
Sitedeki İçerikler Kaynak Gösterilse Dahi İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz.

Bu site içeriğindeki tüm materyaller, video, yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, kursunlukoyu.org'un yazılı izni olmadıkça kullanılamaz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz, her ne sebeple olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

Sende Gönder! Fotoğraf ya da video eklemek için tıklayın.

Yorumlar


Baş sağlığı

 

Değerli kardeşimiz Seçkine ve kederli ailesine baş sağlıgı diliyorum. Eşinin mekanı Cennet olsun .
07.06.2011 tarihinde mustafadeliorman tarafından yazıldı.

Bu içerik bugün 1 kez, toplam da 3230 kez okundu.