Yazarlarımız
Tüm Yazılar

Üyelik


Kimler Sitede
Şu anda 1 konuk çevrimiçi,
Sayaç Bugün
Bugün Gelen Ziyaretçi:
0
Sayaç Bugün
Bugünkü Sayfa Gösterimi :
0
Sayaç Bugün
Dün Gelen Ziyaretçi:
24
Sayaç Bugün
Dünkü Sayfa Gösterimi:
24
Sayaç Bugün
Toplam Gelen Ziyaretçi:
1422849
Sayaç Bugün
Toplam Sayfa Gösterimi:
12545658

En Çok Okunan Yazılar
Köyümüz eşrafından Hasan USLU (Muhtar Ağalar) 31 Mayıs 2012 Perşembe günü aramızdan ayrılmıştır.

En Yeni Yazılar


Atatürk ve Türkiye
Anasayfa
Fotoğraf ve Videolar
Künye
İletişim

Vefat ve Başsağlığı - Dz.Yzb. Özgür MUSLU

Karamürselbey Eğitim Merkez Komutanlığında görevli Dz.Yzb.Özgür MUSLU geçirdiği kalp krizi sonucu tedavi gördüğü GATA'da hayatını kaybetmiştir

Eklenme Tarihi: 24.7.2010

Köyümüz eşrafından Bilecik'te ikamet eden Halil DURAK 'ın torunu( Yumurtacı Halil), Nevin ve Hüseyin MUSLU'nun oğulları, Karamürselbey Eğitim Merkez Komutanlığında görevli Dz.Yzb.Özgür MUSLU,  15 gün önce geçirdiği  kalp krizi sonucu tedavi gördüğü Gülhane Askeri Tıp Akademisi GATA'da, 23.07.2010 Cuma günü hayatını kaybetmiştir.  

 

Cenaze, 24.07.2010 Cumartesi günü Bilecik İmam Hatip Lisesi Tatbikat Camiinde kılınan öğle namazını müteakip  düzenlenen askeri törenle Şehitler Mezarlığına defnedilmiştir.

 

Merhuma Tanrı'dan Rahmet, acılı ailesine sabır diliyoruz.

 

 

 

"İnsan ne kadar ölümden korunmaya çalışsada kaçış yoktur"

Her nerede olursanız olun ölüm size yetişir, son derece sağlam kaleler içinde de bulunsanız yine kurtulamazsınız. Onlara bir iyilik erişirse "Bu, Allahtandır" derler, bir kötülüğe uğrarlarsa, "Bu, senin yüzündendir." derler. Ey Muhammed! De ki: "Hepsi Allah'tandır." Bu topluma ne oluyor ki, hiç söz anlamaya yanaşmıyorlar? (NİSA/78)

 

Şüphesiz ki, kıyamet saatinin bilgisi Allah yanındadır. Yağmuru O yağdırır, rahimlerde ne varsa (erkek veya dişi oluşunu, renk ve özelliklerini) O bilir. Hiçbir kimse yarın ne kazanacağını bilmez. Hiçbir kimse hangi yerde öleceğini de bilemez. Şüphesiz ki Allah her şeyi hakkıyla bilir, her şeyden haberdardır. (LOKMAN/34)

 

De ki: "Sizin kendisinden kaçtığınız ölüm, muhakkak sizi bulacaktır. Sonra görünmeyeni ve görüneni bilene döndürüleceksiniz. O size (bütün) yaptıklarınızı haber verecektir. (CUM'A/8)

 

De ki: "Eğer ölümden veya öldürülmekten kaçıyorsanız, kaçmak size asla fayda vermez. Vereceğini var saydığınız takdirde de ancak pek az faydalandırılırsınız." (AHZAB/16)

 

 

 

                                                                               

© CopyRight By Kursunlukoyu.org 2010

Her Hakkı Saklıdır
Sitedeki İçerikler Kaynak Gösterilse Dahi İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz.

Bu site içeriğindeki tüm materyaller, video, yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, kursunlukoyu.org'un yazılı izni olmadıkça kullanılamaz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz, her ne sebeple olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz

 

Sende Gönder! Fotoğraf ya da video eklemek için tıklayın.

Yorumlar


Vefat ve Başsağlığı - Dz.Yzb. Özgür MUSLU

 

Adı geçen haberin acılı annesi ve babasıyız. Yalnız Kurşunlu Köyü değil, Bilecik ve ülkemiz; dürüst, güvenilir, mesleğinin ve vatanının aşığı değerli bir evladını vakitsiz olarak kaybetmiştir. Bizler gibi tüm sevenlerinin ve Deniz Kuvvetlerinin başı sağolsun. Hüseyin & Nevin Muslu uslumuslu@hotmail.com Telefon: 0228-2123747
07.10.2010 tarihinde yonetici tarafından yazıldı.

Allah Rahmet Eylesin

 

Sessiz sedasız ayrıldı genç yaşında aramızdan. Köyümüz değerli bir evladını kaybetti. Allah rahmet eylesin. Ailesine sabırlar dilerim.
13.09.2010 tarihinde yonetici tarafından yazıldı.

Bu içerik bugün 1 kez, toplam da 4582 kez okundu.